התחברות
/הרשמה

הזמינו עכשיו:
03-6180818

סל המוצרים
לעסק שלכם

קשת אופיס. דיו וכל מה שמשרד צריך

מדהים להכיר, קשת אופיס.

כשיעקב ברגמן פתח סוכנות ביתית למכירת ראשי דיו במשלוח אישי אי שם בשנת 2010  (כ'קשת פרינט דיגטל'), אף אחד לא חשב שהעסק הקטן יהפוך מהר מאוד לאימפריית ענק של מדפסות, מחשבים וציוד היקפי למשרד ו…כמעט שכחנו… גם ראשי דיו.

"קשת אופיס" (לשעבר 'קשת פרינט דיגטל') נותנת מענה מושלם למנהלי עסקים ומוסדות ולקוחות פרטיים בעלי משרד ביתי, ומעניקה להם חבילת ציוד מקיפה וכוללת תחת קורת גג אחת: מדפסות איכות מתקדמות במבחר ענק  וציוד היקפי משלים בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים של המשרד, מחשבים, מקרנים, מגרסות, כסאות משרדיים, וכל הציוד לאבזור חדרי מחשבים ומשרדים.

על לקוחותינו נמנים מוסדות, בתי ספר, ועסקים הנהנים משירות אישי ואדיב ומענה בכל שעה, וציוד משרדי שמגיע עד בית העסק מוכן לשימוש בלי שום מאמץ.

הנסיון שצברנו בשנים של עבודה מול משרדים, חברות, עסקים גדולים וקטנים ולקוחות פרטיים הקנה לנו מומחיות וידע נרחב שמאפשר לנו להתאים עד לפרטי הפרטים את הציוד המדוייק ללקוח, בייעוץ מקצועי וטיפים לחיסכון מקסימלי בעלויות שלא על חשבון האיכות והתפעול המיטבי של המשרד.

באתר שלנו תמצאו קטלוג מוצרים איכותי ועדכני, תבחרו את המוצרים שלכם והם יגיעו עד אליכם בשירות זמין ואמין בשירות ובאיכות המקסימלית של "קשת אופיס".

איך מזמינים אצלינו?

בחרו את המוצרים
הרצויים לעסק שלכם

הוסיפו אותם
לסל שלכם

אנחנו נקבל את ההזמנה
ונשלח אותה ישירות לבית העסק

מלאו את הסל
והמוצרים כבר אצלכם...

הצטרפו למועדון הלקוחות של קשת אופיס

ותקבלו עדכונים על הטבות ומבצעים

מלאו כאן את הפרטים שלכם וזהו, אתם בפנים!